امروز, سه‌شنبه, 02 مرداد 1403

دومین دوره مسابقات تیراندازی اهداف پروازی شهرستان امیدیه به مناسبت عید سعید قربان

به مناسبت عید سعید قربان، دومین دوره مسابقات تیراندازی اهداف پروازی در سایت تیراندازی کوه سوخته امیدیه برگزار گردید.
30 خرداد 1403
دومین دوره مسابقات تیراندازی اهداف پروازی شهرستان امیدیه به مناسبت عید سعید قربان

به گزارش روابط عمومی هیات تیراندازی استان خوزستان، به مناسبت عید سعید قربان، دومین دوره مسابقات تیراندازی اهداف پروازی در سایت تیراندازی کوه سوخته امیدیه برگزار گردید.

در این دوره از مسابقات ۳۰ نفر باهم به رقابت پرداختند که در پایان مسعود آبادی، مرتضی حیدری و منصور نظارات مقام های اول تا سوم را کسب نمودند.

همچنین ساسان عبدالهی، رضا نظارات و محمدحسین اصلاحی نیز مقام های چهارم تا ششم را کسب نمودند.

به نفرات اول تا سوم از طرف هیات تیراندازی شهرستان امیدیه، جایزه نقدی، تندیس و مدال اهداف پروازی و حکم قهرمانی و به نفرات چهارم تا ششم نیز حکم قهرمانی اهدا گردید.

همچنین به تمامی نفرات شرکت کننده در مسابقه، گواهی شرکت در مسابقه تقدیم گردید.

این مسابقه با همکاری هیات تیراندازی ماهشهر و مشارکت باشگاه فرهنگی ورزشی نفت امیدیه، نیروی مقاومت بسیج، شهرداری و شورای اسلامی شهرستان، اداره ورزش و جوانان و بیمارستان نفت امیدیه برگزار گردید.

 حسین عبدی، رئیس هیات تیراندازی شهرستان امیدیه ضمن تبریک عید سعید قربان، از تمامی مسئولین و اعضای هیات رئیسه هیات تیراندازی شهرستان امیدیه بابت برگزاری باشکوه این مراسم تشکر نموده و ابراز امیدواری کردند که با توجه به استقبال همشهریان عزیز و وجود پتانسیل های مستعد در سطح شهرستان، مسئولین محترم شهرستان و استان نگاه ویژه ای به این رشته داشته باشند تا ان شاءالله جوانان و نوجوانان شهرستان بتوانند در مسابقات ملی و بین المللی نیز افتخارآفرینی نمایند.

داوری و برگزاری این مسابقه را حسین عبدی، مجتبی حیدری، سمیره حیاتی، محسن برزیده و میلاد هوشمندی برعهده داشتند.

برچسب ها :