اخبار, مسابقات

مراسم اختتامیه پانزدهمین دوره لیگ‌های سلاح‌های بادی

مراسم اختتامیه پانزدهمین دوره لیگ‌های سلاح‌های بادی سال ۱۴۰۱ با هت تریک شرکت ملی حفاری ایران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هیات تیراندازی خوزستان، مراسم اختتامیه پانزدهمین دوره لیگ‌های سلاح‌های بادی سال ۱۴۰۱،‌ روز یکشنبه ۱۴ اسفند ماه در سالن فینال سایت تیراندازی مجموعه ورزشی آزادی با حضور مسئولین فدراسیون، مربیان و سرپرستان تیم های حاضر، ورزشکاران، پیشکسوتان و خانواده تیراندازی برگزار شد.
در این دوره از مسابقات لیگ دسته اول کشور، شرکت ملی حفاری ایران با چهار تیم تفنگ و تپانچه بادی آقایان و بانوان شرکت نموده که در پایان موفق به کسب سه قهرمانی در ماده های تفنگ و تپانچه آقایان، تپانچه بانوان و حضور در مسابقات لیگ برتر تیراندازی سال آینده شدند. تیم تفنگ بانوان نیز پس از کسب مقام سوم لیگ دسته اول کشور از راهیابی به جمع تیم های لیگ برتری بازماند.
شایان ذکر است که در بخش انفرادی مقام اول ماده تپانچه آقایان به وحید گلخندان، مقام اول ماده تفنگ آقایان به مهدی احمدی و مقام دوم تپانچه بانوان به یاسمن مومن زاده رسید.

گفتنی است که در طول این دوره از مسابقات لیگ دسته اول فتح الله دلفانی خان بعنوان سرمربی، سپیدار بختیاری بعنوان سرپرست تفنگ آقایان، سید ناصر حسینی سرپرست تپانچه آقایان، فرزانه فتوتی سرپرست تفنگ و تپانچه بانوان و مریم ممبینی مربی بانوان تیم های تیراندازی شرکت ملی حفاری ایران را بر عهده داشتند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *