امیدیه, مسابقات

مسابقه تیراندازی آقایان گرامیداشت ماه مبارک رمضان در شهرستان امیدیه

مسابقه تیراندازی آقایان گرامیداشت ماه مبارک رمضان در شهرستان امیدیه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هیات تیراندازی خوزستان، به مناسبت گرامیداشت ماه مبارک رمضان مسابقه تیراندازی با تفنگ بادی ویژه آقایان در محل سالن تیراندازی نفت امیدیه برگزار گردید.

در این دوره از مسابقات، تعداد ۸۰ نفر از آقایان در سه رده سنی با هم به رقابت پرداختند که در پایان، در رده سنی کمتر از ۱۵ سال مرصاد دیمر، اوستا جهانگیری و سینا ستوده به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب نمودند. همچنین در رده سنی ۱۵ تا ۳۰ سال محمد مهدی نوری میسا و سجاد ستوده به ترتیب مقام های اول و دوم، علی الوندی جعفری و ابوالفضل صحرایی نیز مقام سوم مشترک را بدست آوردند.

شایان ذکر است این مسابقه در رده سنی بالاتر از ۳۰ سال به صورت تیم های سه نفره و انفرادی پیگیری شد که در پایان سید ابوالقاسم هاشمی زاده، امین کیانی و امین سواری موفق شدند عنوان تیم اولی را بدست آوردند همچنین فرزاد دیمر، سید امین بخرد و محمد مراد احمدی عنوان تیم دومی و حمید قنواتیان، مجید سروی و حسین عبدی نیز عنوان تیم سومی را از آن خود نمودند.

در رده انفرادی بالای ۳۰ سال نیز، آقایان احمد دره شوری، امین کیانی و محمد مراد احمدی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب نمودند.

گفتنی است که لوح اخلاق این دوره از مسابقات به محمد حسین امیری پور تعلق گرفت.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *